1. KURUMSAL
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirket yönetimimiz, Endüstriyel ve sivil inşaat projelerinde uluslararası şirketlerde deneyim sahibidir. Kalite yönetim sistemini uzman saha ekibinin esası yaparak inşaat, mekanik ve endüstriyel projelerin boru, çelik imalat, montaj ve teçhizat montaj süreçleri uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye'de yurt dışında yatırım yapan imalat ve montaj ekiplerimiz sanayi ve sivil inşaat projelerinde yer aldı. Proje ilerleme raporları düzenli olarak müşteriye sunulmakta  ve ilerleme günlük ve haftalık olarak izlenmektedir.

ENDÜSTRİYEL PROJELER: paslanmaz çelik (SS), karbon çeliği (CS), düşük sıcaklık karbon çeliği (LTCS), dubleks (DS), süper dubleks (SDX), cam takviyeli plastik (FRP-GRE), krom moly (Galv), HDPE (Yüksek Yoğunluklu Polietilen), PVC-U, Bakır boru’yu içerir.
Çelik yapılar imal ve monte edilir. Projelerde proje yönetimi danışmanlığı hizmetleri verilmektedir. ENDÜSTRİYEL Bakımdaki mekanik bakım işlemleri uzman personel tarafından gerçekleştirilmektedir.

SİVİL İNŞAAT PROJELERİ: yangın söndürme sistemleri, kazan bacaları, su rezervuar tankları, dalgıç pompalar, su arıtma proses pompaları, su arıtma sistemleri, ısı eşanjörleri, kuru ve soğuk yangın sistemleri, VRV sistemi, temiz madde sistemleri (gaz yangın, hokey, elektrik, dizel) pompalar, HVAC kanal-zincir elektrik santral üniteleri, dış sulama-damlama sistemi, sifonik cati drenaj, su ısıtıcıları, filtreler, sıcak su deposu, klor dioksit üniteleri, genleşme tankı, soğutucu, soğutma kulesi, kazan sistemi tüm mekanik faaliyetlerin saha imalat ve montaj işlerinde yapılır.